3M Zestaw polerski 3 pasty 250ml + 3 gąbki 150mm

Dostępność (zawsze przed dokonaniem zakupu proszę potwierdzić dostępność produktu meilowo lub telefonicznie): duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena brutto: 260,00 zł 260.00
Cena netto: 211,38 zł
ilość szt.
Producent: 3M
Kod produktu: 3M PASTY + GĄBKI

Opis

Zestaw mleczek polerskich wraz z gąbkami:

1. 3M 50417 Pasta polerska Fast Cut Plus 250ml

2. 3M Perfect -it III Extra Fine 80349 250ml

3. 3M Mleczko polerskie 3M 50383 250 ml 

4. 3M 50388 Gąbka polerska niebieska Perfect-It III 150 mm 

5. 3M 50487 Gąbka polerska zielona Perfect-It III 150 mm 

6. 3M 50488 Gąbka polerska żółta Perfect-It III 150 mm 

 

Środek polerski 3M 50417 zachwyca swoją wszechstronnością zastosowania. Został opracowany z myślą o profesjonalnym usuwaniu zarysowań każdego typu z każdego rodzaju lakierów bezbarwnych, stosowanych na samochodach, zarówno z powłok fabrycznych jak i renowacyjnych. Nadaje się do lakierów MS, HS, SR.
Pasta nadaje się zatem zarówno do lakierów metalicznych i perłowych, jak i do klasycznych akrylowych, stosowanych często na samochodach transportowych.

3M Perfect -it III Extra Fine 80349 to mleczko lekkościerne - drobnoziarniste polerujące znajdujące zastosowanie na odpornych na zarysowania nowoczesnych powłokach lakierów. Można stosować także na starych powłokach lakierniczych. Doskonałe efekty przy polerowaniu maszynowym oraz ręcznym. Efektem stosowania jest charakteryzująca się idealnie gładka powierzchnia z wysokim połyskiem. Szybkie usuwanie drobnych zarysowań powstałych na skutek szlifowania drobnym papierem ściernym.

Mleczko polerskie 3M 50383 to produkt przeznaczony do usuwania kolistych śladów po polerowaniu i efektu hologramu. Mleczko przeznaczone jest do polerowania maszynowego przy użyciu standardowych polerek rotacyjnych (1000 - 2500 obrotów/minutę )

Gąbka polerska przeznaczona do stosowania z mleczkiem polerskim Extra Fine. Gąbka ta zapewnia przejście, umożliwiając usunięcie zarysowań i wad z odnowionej lub oryginalnej powłoki lakierniczej.

Zapewnia agresywne przejście pozwalające usunąć głębsze zarysowania, refleksy oraz hologramy dzięki użyciu z mleczkami polerskimi 3M. Gąbka polerska o dużej wytrzymałości.

- Przeznaczony do polerowania zarysowań pozostałych po szlifowaniu powłok lakierniczych.
- Pozwala usunąć rysy powstałe podczas szlifowania, a także inne wady na powierzchni lakieru.
- Gąbkę można łatwo wyczyścić piorąc ją.
- Gąbka zapewniający szybkie i dokładne wykończenie.

Gąbka polerska 3M 50488 to miękka gąbka polerska przeznaczona do zastosowania z pastami polerskimi drobnoziarnistymi. Gąbka dedykowana jest do prac polerskich nabłyszczających po wstępnej obróbce pastą 3M 50417 Fast Cut Plus. Gąbka jest produktem uzupełniającym dla mleczka polerskiego 3M 80349 Extra Fine.

Pad polerski posiada wygodne mocowanie na rzep i powinien być używany z polerkami elektrycznymi lub pneumatycznymi o obrotach 1500-2500 obr/min.

Zalety stosowania żółtej gąbki polerskiej:

- Wykończenie bez hologramów
- Zwiększona wytrzymałość 
- Maksymalna skuteczność podczas polerowania
- Szybkie wykończenie bez zarysowań

Gąbka polerska 3M 50388 to miękka gąbka przeznaczona do ostatniego etapu polerowania. Dzięki współpracy z mleczkiem polerskim Ultrafina SE 50383, gąbka doskonale radzi sobie z usuwaniem tzw. hologramów powstałego na wskutek wstępnego etapu polerowania oraz nabłyszczania. Tak jak pozostałe pady z systemu 3M Perfect-it III, produkt posiada rzep dzięki czemu szybko i efektownie podłączymy ją do dedykowanego talerza oporowego. Przy pracy z padem polerskim nie należy używać wody jedynie należy pamiętać by gąbka była cały czas wilgotna od środka polerskiego.

- Pad polerski 3M, przeznaczony jest do zapewnienia wysokiego połysku na ciemnych lakierach
- Usuwa koliste ślady i zarysowania powstałe na skutek wstępnego polerowania
- Zapewnia najlepsze wykończenie i pozostawia wysoki połysk

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl