3M 8954 Taśma pakowa

Dostępność (zawsze przed dokonaniem zakupu proszę potwierdzić dostępność produktu meilowo lub telefonicznie): dostępny na zamówienie
Cena brutto: 18,19 zł 18.19
Cena netto: 14,79 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane
Producent: 3M
Kod produktu: 3M 8954

Opis

Uwaga! Istnieje możliwość docięcia rolki na dowolną szerokość oraz wykonanie gotowych wykrojów pod daną aplikację

Dane techniczne
Nośnik polipropylen wzmacniany włóknem szklanym wzdłuż i w poprzek

Klej syntetyczny kauczuk
Grubość 0,125 mm
Siła zrywająca 135 N/cm

Szeroki zakres zastosowań, łącznie z ręcznymi dozownikami i półautomatycznymi aplikatorami L-Clip Po zaaplikowaniu, taśma 6893 znakomicie sprawdza się w normalnych temperaturach w jakich paczka może się znaleźć w czasie wysyłki i przechowywania w magazynach.
Trwałość taśmy Scotch 8954 wynosi 12 miesięcy od daty wysyłki przez firmę 3M, pod warunkiem przechowywania w oryginalnym kartonie w temperaturze 21°C (70°F) i przy 50 % wilgotności względnej.Trwałość taśmy Scotch 8954 wynosi 12 miesięcy od daty wysyłki przez firmę 3M, pod warunkiem przechowywania w oryginalnym kartonie w temperaturze 21°C (70°F) i przy 50 % wilgotności względnej.
Taśma wzmocniona 8954 to ogólnego przeznaczenia taśma wzmocniona z dwukierunkowo ułożonymi (prostopadle do siebie) włóknami szklanymi Podkład ScotchPro™ z polipropylenu zapewnia doskonała wytrzymałość na ścieranie, wilgoć i zacieranie się. Klej ten został specjalnie zaprojektowany z myślą o zapewnieniu dobrej przyczepności do płyt wiórowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium