3M #70 Samospajalna taśma silikonowa 25mx9m

Dostępność (zawsze przed dokonaniem zakupu proszę potwierdzić dostępność produktu meilowo lub telefonicznie): duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena brutto: 134,07 zł 134.07
Cena netto: 109,00 zł
ilość szt.
Producent: 3M
Kod produktu: 7000006225

Opis

3M Scotch 70 to taśma samospajalna, izolacyjna, która może być używana przy stałej temperaturze pracy aż do 180°C. Należy ją nawijać z umiarkowanym naciągiem, powodującym wydłużenie 10-100%. Ostatni oplot bez naciągu. Samospajalna taśma izolacyjna z tworzywa na bazie kauczuku silikonowego. Taśma Scotch 70 jest wybitnie odporna na działanie prądów pełzających i wyładowań powierzchniowych, a także łuku elektrycznego. Stosowana również jako zewnętrzna warstwa w głowicach kablowych SN pracujących w warunkach napowietrznych lub instalowanych w pomieszczeniach wilgotnych i silnie zapylonych, a ponadto - do wykonywania barier przeciwolejowych w mufach przejściowych. Jest to niezwykle trwały i odporny produkt, a przy tym bardzo elastyczny. Jego głównym zastosowaniem jest odtwarzanie silikonowej izolacji na kablach oraz przewodach.  
Odporna m.in. na działanie oleju, ozonu i czynników atmosferycznych, w tym zanieczyszczeń. Bardzo elastyczna, wybitnie odporna na działanie prądów pełzających i wyładowań powierzchniowych, a także łuku elektrycznego. Przeznaczona głównie do odtwarzania silikonowej izolacji kabli i przewodów. 

Nośnik: Guma silikonowa
Rozmiar: 25 mm x 9 m
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl