• Niezawaodność

    Od ponad 20 lat zajmujemy się technologią klejenia jako konwerter oraz dystrybutor marek 3M oraz testa.

  • Innowacyjność

    Konwertowanie taśm klejących. Jedno zdanie odnośnie wyróżnika.

  • Sprawdzone rozwiązania

    Wykorzystujemy dobrze znane technologię do tworzenia z gotowych wykrojów.

  • Pomoc i Wsparcie

    Oferujemy Naszym przyszłym klientom pełne wsparcie techniczne oraz oferujemy usługę proto-type.

Informacje o firmie / Kontakt

GRUPA PPM SA

 

Kim jesteśmy?


       Jesteśmy Firmą  działającą w branży przemysłowej od 1998 roku.Od początku naszego istnienia zajmujemy się kompleksową obsługa fabryk oraz mniejszych firm, stale poszerzając swoją ofertę opartą przede wszystkim o najlepsze światowe marki ,jak i własne produkty.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów koncernu 3M i autoryzowanym dystrybutorem renomowanej niemieckiej firmy TESA. Stale dążymy do usprawnienia  naszych usług  w zakresie wytwarzania  produktów i półproduktów dla firm z branży automotive. Z roku na rok pozyskujemy coraz większy udział w rynku  wdrażając innowacyjne rozwiązania. Mamy  nadzieję ,że szeroka oferta Firmy skłoni Państwa do zainteresowania  się nią  i skorzystania  z naszej oferty przy wyborze produktów. 

 

Nasza oferta. 

- Die-cutting (wycinanie elementów z taśm)
- Taśmy, kleje (od taśmy pakowej po wysoce specjalistyczne rozwiązania)
- Laminowanie
- Converting taśm
- Wszelkiego rodzaju wykroje z tworzyw sztucznych
- Produkcja elementów dla branży AUTOMOTIVE
- Produkcja opakowań foliowych
- BHP
- Materiały ścierne
- Folie, opakowania kartonowe
- Maszyny czyszczące i profesjonalna chemia przemysłowa
- Etykiety, tablice informacyjne
- wykroje z pianek poliuretanowych, wchodzące w skład siedzeń i zagłówków samochodowych,
- materiały wykończenia kokpitów (rzepy, spinki, napy, zaślepki …),
- taśmy oraz kleje przemysłowe.
- opakowania kartonowe i foliowe,
- smary, oleje oraz środki ochrony antykorozyjnej,
- materiały ścierne do obróbki blacharsko - lakierniczej


INFORMACJE KONTAKTOWE


SPRZEDAŻ INTERNETOWA I ALLEGRO

Anna Furtek
a.furtek@grupappmsa.pl
tel./fax +48 71 330 43 53 wew 16
kom: +48 660 549 087

OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ ALLEGRO

Katarzyna Janiak
k.janiak@grupappmsa.pl
kom. 882 038 425

DORADZTWO TECHNICZNE I OFERTY NA PRODUKTY ZE SKLEPU INTERNETOWEGO:

Marek Kwaśniak
m.kwasniak@grupappmsa.pl
tel./fax +48 71 330 43 53 wew 10
kom: +48 664 112 353


REGIONALNI PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Województwo: Dolnośląskie / Lubuskie / Opolskie
Piotr Osadnik
e-mail: p.osadnik@grupappmsa.pl
kom: +
48 608 813 914

Województwo: Wielkopolskie / Łódzkie
Paweł Dybul
e-mail: p.dybul@grupappmsa.pl
kom: +
48 664 112 354

 


KSIĘGOWOŚĆ

Jolanta Kotwicka
j.kotwicka@grupappmsa.pl

tel./fax +48 71 330 43 53 wew 4


REALIZACJA ZAMÓWIEŃ - PRZEDSIĘBIORSTWA / STAŁA WSPÓŁPRACA

Lidia Nierzalewska
l.nierzalewska@grupappmsa.pl
tel./fax +48 71 330 43 53 
kom: +48 660 797 704

Michalina Skuldzicka
m.skuldzicka@grupappmsa.pl
tel./fax +48 71 330 43 53 
kom: +48 510 781 079

Monika Fenczyszyn
m.fenczyszyn@grupappmsa.pl
tel./fax +48 71 330 43 53 
kom: +48 696 466 232


MAGAZYN

Mateusz Frej
m.frej@grupappmsa.pl
kom: +48 602240401

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium