• Niezawaodność

  Od ponad 20 lat zajmujemy się technologią klejenia jako konwerter oraz dystrybutor marek 3M oraz testa.

 • Innowacyjność

  Konwertowanie taśm klejących. Jedno zdanie odnośnie wyróżnika.

 • Sprawdzone rozwiązania

  Wykorzystujemy dobrze znane technologię do tworzenia z gotowych wykrojów.

 • Pomoc i Wsparcie

  Oferujemy Naszym przyszłym klientom pełne wsparcie techniczne oraz oferujemy usługę proto-type.

Certyfikaty ISO

Poprzez ponad 15 letniej obecności na rynku i stale podnosząc zakres i jakość swoich usług, udało nam się wdrożyć systemy ISO, które znacznie poprawiły i usprawniły działanie całej GRUPY PPM. Obecnie z uwagi na działalność w wielu firmach produkcyjnych w różnych branżach, posiadamy kolejno:

ISO 9001

Do głównych wymagań normy ISO 9001 należą m.in.: wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobu, dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenia klienta, wyrobów, procesów).

ISO 14001 

Norma pozwala zbudować System Zarządzania Środowiskowego w oparciu o tzw. podejście procesowe. Jednym z najważniejszych elementów, podobnie jak w ISO 9001, jest uwzględnienie ciągłego doskonalenia w działaniach danej organizacji.

ISO TS 16949 

Jest normą motoryzacyjną, która w znacznej części opiera się na strukturze i wymaganiach normy ISO 9001:2008. ISO 9001 zawiera wymagania jakościowe, natomiast norma ISO TS 16949 stanowi ich techniczne uzupełnienie o wymagania branży motoryzacyjnej są bardziej wymagające pod kątem dokumentacyjnym (specyficzne procedury i zapisy) oraz zawierają dodatkowe wymaganie z zakresu statystycznej kontroli procesów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium