Wykroje taśm klejących, diecut, kisscut

 

Od kilkunastu lat jako czołowy dystrybutor takich marek jak 3M czy TESA specjalizujemy się w konwertowaniu taśm i innych materiałów w sposób ułatwiających ich aplikację. Produkujemy precyzyjne wycinane podkładki i uszczelki oraz spersonalizowane wzory z wykorzystaniem najwyższej jakości taśm samoprzylepnych. Produkt finalny charakteryzuje się nie tylko wysoką estetyką ale co najważniejsze funkcjonalnością. Nieporównywalny wzrost wydajności osiągany poprzez łatwość aplikacji gotowych elementów możemy osiągnąć zarówno w pełni zautomatyzowanych procesach produkcyjnych jaki i dla małych partii.

  

Nasze maszyny rotacyjne i platformowe są w stanie wyciąć każdy kształt w większości dostępnych taśmach klejących zarówno jednostronnych jaki i dwustronnych oraz błonach klejących. Konwertujemy również rzepy, filce, pcv, pianki i wiele innych materiałów, które stosowane są w przemyśle motoryzacyjnym, elektroniki, telekomunikacji, budownictwie i inżynierii i wielu innych.

 

    

 

Oferujemy usługi proto-type i zapewniamy wsparcie techniczne oraz doradztwo techniczne w szerokim zakresie zastosowań we wszystkich sektorach przemysłowych.

Zalety gotowych wykrojów:

- większa policzalność zużycia podczas produkcji ze względu na dokładną ilość dostarczanych elementów.
- łatwość aplikacji = większa wydajność
- zniwelowanie strat w materiale - zawsze zamawiamy tyle ile nam potrzeba. 

 

Więcej informacji na temat naszych możliwości mogą przekazać nasi sprzedawcy.
Zawsze mogą Państwo skontaktować się z nami  i poprosić o próbkę lub pomoc w doborze technologii. Profesjonalne wykroje taśm klejących od grupy PPM.

 

Jeśli jesteś zainteresowany prezentowanymi produktami lub nie znalazłeś tego czego szukałeś, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta - z miłą chęcią Ci pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl