Opcje przeglądania

Wyceny i oferty

Spersonalizowana oferta dla twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstprodukcyjnych.

Kontakt

Gotowe wykroje

Wykroje taśm klejących

Diecut, kisscut

Zobacz

Wykroje taśm klejących, diecut, kisscut

 

Od kilkunastu lat jako czołowy dystrybutor takich marek jak 3M czy TESA specjalizujemy się w konwertowaniu taśm i innych materiałów w sposób ułatwiających ich aplikację. Produkujemy precyzyjne wycinane podkładki i uszczelki oraz spersonalizowane wzory z wykorzystaniem najwyższej jakości taśm samoprzylepnych. Produkt finalny charakteryzuje się nie tylko wysoką estetyką ale co najważniejsze funkcjonalnością. Nieporównywalny wzrost wydajności osiągany poprzez łatwość aplikacji gotowych elementów możemy osiągnąć zarówno w pełni zautomatyzowanych procesach produkcyjnych jaki i dla małych partii.

  

Nasze maszyny rotacyjne i platformowe są w stanie wyciąć każdy kształt w większości dostępnych taśmach klejących zarówno jednostronnych jaki i dwustronnych oraz błonach klejących. Konwertujemy również rzepy, filce, pcv, pianki i wiele innych materiałów, które stosowane są w przemyśle motoryzacyjnym, elektroniki, telekomunikacji, budownictwie i inżynierii i wielu innych.

 

    

 

Oferujemy usługi proto-type i zapewniamy wsparcie techniczne oraz doradztwo techniczne w szerokim zakresie zastosowań we wszystkich sektorach przemysłowych.

Zalety gotowych wykrojów:

- większa policzalność zużycia podczas produkcji ze względu na dokładną ilość dostarczanych elementów.
- łatwość aplikacji = większa wydajność
- zniwelowanie strat w materiale - zawsze zamawiamy tyle ile nam potrzeba. 

 

Więcej informacji na temat naszych możliwości mogą przekazać nasi sprzedawcy.
Zawsze mogą Państwo skontaktować się z nami  i poprosić o próbkę lub pomoc w doborze technologii. Profesjonalne wykroje taśm klejących od grupy PPM.

 

Jeśli jesteś zainteresowany prezentowanymi produktami lub nie znalazłeś tego czego szukałeś, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta - z miłą chęcią Ci pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium