Wyceny i oferty

Spersonalizowana oferta dla twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstprodukcyjnych.

Kontakt

Gotowe wykroje

Wykroje taśm klejących

Diecut, kisscut

Zobacz

Jeśli jesteś zainteresowany prezentowanymi produktami lub nie znalazłeś tego czego szukałeś, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta - z miłą chęcią Ci pomożemy.

Dwustronne taśmy specjalistyczne Tesa

W ofercie sklepu proponujemy naszym klientom specjalistyczne taśmy klejące tesa. Materiały są dedykowane głównie do aplikacji przy mocowaniu negatywów, czy łączeniu klisz. Taśmy specjalistyczne najczęściej występują w kolorze czerwonym w celu lepszej widoczności dla ludzkiego oka. Dzięki temu nanoszenie taśmy dwustronnie klejącej nie będzie sprawiać większych problemów. Co więcej, nośniki klejące przylegają na płasko i nie zwijają się przy brzegach jak to ma miejsce przy wielu podobnych rozwiązaniach. Aplikacja jest bardzo prosta, dlatego też warto jest stawiać na takie rozwiązania. Taśma specjalistyczna Tesa może być wykorzystywana do łączenia wstęg, czy montowania klisz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwustronnych taśm specjalistycznych od producenta tesa.

Taśmy specjalistyczne do montowania klisz

Nie każda taśma specjalistyczna jest dedykowana do tworzenia połączeń na nierównych powierzchniach. Producent TESA zadbał o prawidłową klasyfikację taśm w taki sposób, aby każda z nich mogła się odnaleźć w aplikacji do mniej popularnych materiałów. Łączenie negatywów z zastosowaniem taśmy specjalistycznej tesa to najlepsze rozwiązanie. Główną cechą charakterystyczną tych aplikatorów jest kolor czerwony. Taśmy specjalistyczne wyróżniają się zatem spośród dziesiątek innych taśm. Sprawdź jak działają i zapewnij mocne łączenia klisz. 


Wróć do: taśmy dwustronnie klejące

Zobacz także: taśmy montażowetaśmy akrylowetaśmy piankowecienka taśma dwustronnataśmy 3M VHB mocne połączenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium