Wyceny i oferty

Spersonalizowana oferta dla twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstprodukcyjnych.

Kontakt

Gotowe wykroje

Wykroje taśm klejących

Diecut, kisscut

Zobacz

Rzepy przemysłowe 3M

3M Rzep Sj3526/3527 Haczyk-Pętelka 25mm biały 3M Rzep Sj3526/3527 Haczyk-Pętelka 25mm biały
Producent: 3M
Cena brutto: 26,00 zł (netto: 21,14 zł )
zobacz więcej
3M Rzep Sj3526/3527 Haczyk-Pętelka 25mm czarny 3M Rzep Sj3526/3527 Haczyk-Pętelka 25mm czarny
Producent: 3M
Cena brutto: 26,00 zł (netto: 21,14 zł )
zobacz więcej

Samoprzylepne rzepy przemysłowe 3M™ Dual Lock™ - montażowe

Szybszy montaż elementów, mocne połączenie oraz estetyczna powierzchnia? Z samoprzylepnymi rzepami przemysłowymi 3M™ Dual Lock™ to możliwe. Produkt firmy 3M stanowi alternatywę dla śrub, wkrętów, zatrzasków i innych tradycyjnych metod łączenia elementów. Rzepy 3M Dual Lock™ mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez producentów przemysłowych, jak i klientów indywidualnych, w szczególności kierowców różnego typu pojazdów. Taśma rzepowa 3M jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość przyczepności i mała inwazyjność, a same rzepy samoprzylepne są niezwykle łatwe w montażu i użytkowaniu.

3M Dual Lock - rzepy przemysłowe - montażowe

Samoprzylepne rzepy przemysłowe 3M™ Dual Lock™ to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przemyśle, gdy zachodzi potrzeba wykonania mocnego połączenia z jednoczesnym zapewnieniem okresowego demontażu połączonych elementów (np. panele, osłony czy pokrywy) lub tymczasowego mocowania (np. czasowe oznakowanie lub montaż elementów), ponieważ mocne rzepy od 3M pozwalają na solidny montaż połączony z łatwym demontażem elementów. Rzepy montażowe 3M™ Dual Lock™ w wersji z klejem akrylowym typy VHB™ są również niezastąpione do mocowania różnego rodzaju akcesoriów audio i elektroniki w samochodach np. zestawów CB radia lub taksometrów. Co ważne, w przypadku stosowania produktu takiego jak taśma samoprzylepna na rzep, na powierzchniach narażonych na działanie słońca, klej akrylowy typu VHB™ jest odporny na działanie wysokiej temperatury do jakiej nagrzewa się wnętrze pojazdu oraz nie degraduje się pod wpływem promieniowania UV.

- Tajemnicą innowacyjnej technologii Dual Lock™ są setki mikrozaczepów w kształcie grzybków, gęsto rozmieszczonych na powierzchni samoprzylepnej taśmy z tworzywa sztucznego. Dzięki produktom 3M połączenie materiałów jest 12 razy mocniejsze niż w przypadku konwencjonalnego rzepu typu haczyk-pętelka stosowanego w obuwiu czy torbie na laptopa. Nawet w warunkach wymagających wielokrotnego odpinania rzepów – mówi Małgorzata Gawryś, specjalista marketingu taśm klejących i klejów przemysłowych 3M. - Użycie rzepów przemysłowych 3M eliminuje także konieczność wiercenia otworów pod śruby, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych metod montażu. Dodatkowo, w przypadku błędu w montażu rzepy mogą być powtórnie wykorzystane – dodaje Małgorzata Gawryś.

Rzep samoprzylepny 3M Dual Lock

Z myślą o użytkownikach indywidualnych 3M Poland przygotowała małe opakowania rzepów - torebki „trial bag”. Zestaw zawiera dwa odcinki rzepa Dual Lock™ o długości 3 metrów. Pomniejszone opakowanie, w którym znajduje się taśma rzepowa 3M swobodnie mieści się w skrytce samochodowej, szafce lub w skrzynce na narzędzia. W formie „trial bag” dostępny jest także najnowszy rzep samoprzylepny 3M™ Dual Lock™ SJ 3870. Rzep przemysłowy ma warstwę klejącą wykonaną ze specjalnie modyfikowanego kleju akrylowego typu VHB™, który charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do wielu materiałów (w tym także tworzyw sztucznych) oraz dopasowaniem do sztywnych i nieregularnych powierzchni. Rzep samoprzylepny 3M™ Dual Lock™ SJ 3870, poza standardowym oczyszczeniem i odtłuszczeniem elementów, na które będzie naklejony, nie wymaga specjalnego przygotowania powierzchni.

Taśma rzep - proste rozwiązanie dla każdego

Rzepy samoprzylepne są bardzo proste w montażu, dzięki czemu nie jest potrzebna pomoc specjalisty podczas ich użytkowania. Postępowanie zgodnie z zaleceniami producenta gwarantuje prawidłową przyczepność. Taśma rzepowa samoprzylepna dostępna na naszej stronie internetowej daje możliwość wyboru odpowiedniego koloru i rozmiaru.

Taśma z rzepem od 3M - rzep montażowy

Taśma z rzepem od 3M to wygodne rozwiązanie dla montażu o szerokim zakresie. Rzep dwustronny pozwala na mocowanie elementów w sposób nie tylko prosty, ale i skuteczny. Taśma z rzepem od producenta 3M to również świetne rozwiązanie, jeśli chcemy dokonać montażu samodzielnie, bez konieczności wzywania specjalistów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami jak i cennikiem. Rzepy samoprzylepne to niska cena i wysoka jakość gwarantowana od sprawdzonego producenta 3M. Zapraszamy do skorzystania z oferty - wybierz rzep montażowy dopasowany do swoich potrzeb.


Zobacz także: taśmy piankowetaśmy montażowetaśmy piankowecienka taśma dwustronnataśmy 3M VHB mocne połączenia, bumpony samoprzylepne, kleje przemysłowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium