Opcje przeglądania

Wyceny i oferty

Spersonalizowana oferta dla twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstprodukcyjnych.

Kontakt

Gotowe wykroje

Wykroje taśm klejących

Diecut, kisscut

Zobacz

Oznaczenie dróg w zakładzie pracy

Na terenie zakładu pracy bezwzględnie powinno zostać opracowane oznakowanie dróg transportowych

oznaczenia dróg

 

Drogi transportowe - rodzaje

Wyróżniamy cztery podstawowe rodzaje dróg:

drogi komunikacyjne i transportowe,
drogi dla ruchu pieszych,
dojazdy pożarowe,
drogi ewakuacyjne.

Oznaczenia dróg opierają się właśnie na tych czterech rodzajach. Dla dróg w zależności od ich przeznaczenia zostały opracowane odpowiednie wymiary. Minimalna szerokość drogi transportowej to 120 cm. Miejsca i drogi w zakładzie pracy do których mają dostęp pracownicy powinny być prawidłowo i wyraźnie oznakowane. Miejsca, gdzie może nastąpić kolizja lub istnieje inne zagrożenie powinny być oznakowane ukośnymi pasami na przemian w kolorze czarnym i żółtym bądź czerwonym i białym. Drogi powinny być wyraźnie oznakowane w formie ciągłych lub przerywanych pasów w kolorze dobrze widocznym przy uwzględnieniu barwy podłoża. Najodpowiedniejsze są kolory żółty lub biały.

Mamy do zaoferowania produkty, które z pewnością rozwiążą wszystkie Państwa problemy:

 

Oznaczenia dróg w zakładach pracy

Oznaczenia dróg w zakładach pracy nie tylko podnoszą komfort pracowników, zwiększając ich orientację w terenie czy wyznaczają konkretną przestrzeń, ale również wpływają na bezpieczeństwo z czasie wykonywania swoich obowiązków. Oznaczenie dróg ewakuacyjnych w zakładzie pracy zwiększa szanse na bezpieczne opuszczenia miejsca pracy w sytuacji zagrożenia. Oznaczenie dróg w odpowiednim kolorze - najczęściej żółtym, białym czy czerwonym - wskazuje na dokładną drogę do wyjścia ewakuacyjnego. Zwiększa to szanse na bezpieczne opuszczenia miejsca zagrożenia. Zadbaj o oznaczenia dróg w swoim miejscu pracy już dziś!


 

 

Jeśli jesteś zainteresowany prezentowanymi produktami lub nie znalazłeś tego czego szukałeś, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta - z miłą chęcią Ci pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium