Wyceny i oferty

Spersonalizowana oferta dla twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstprodukcyjnych.

Kontakt

Gotowe wykroje

Wykroje taśm klejących

Diecut, kisscut

Zobacz

Jeśli jesteś zainteresowany prezentowanymi produktami lub nie znalazłeś tego czego szukałeś, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta - z miłą chęcią Ci pomożemy.

Taśmy montażowe Tesa

Klejenie taśmą w wielu przypadkach może pomóc nam w montowaniu różnych aplikacji i przedmiotów. Taśmy montażowe tesa to specjalistyczne nośniki klejące dedykowane nawet do nierównych powierzchni. Charakteryzują się wysoką przyczepnością początkową. Dwustronna taśma montażowa tesa jest często wykorzystywana w branży samochodowej, a mianowicie do mocowania podbitek dachowych. Materiał do klejenia z pewnością pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonego efektu i to przy niewielkim nakładzie ceny. W ofercie naszego sklepu wyróżniamy kilka rodzajów taśm montażowych od producenta TESA:

  • Folia PVC, PET, PP
  • Włókninowe
  • Różne stopnie przyczepności

Taśma dwustronna TESA z folii - montażowa

Dwustronna taśma klejąca wykonana z folii typu PVC, PET i PP. Taśma TESA zapewnia skuteczne klejenie w błyskawicznym tempie. Może być wykorzystywana na trudnych podłożach i przy wysokich temperaturach. Często nazywana jest też taśmą samochodową, ponieważ jest niezbędna przy montowaniu części i produkcji aut. Idealnie sprawdza się przy mocowaniu listew i profili dekoracyjnych do mebli, ale także jest niezastąpiona w przypadku montażu ekranów do urządzeń elektronicznych.

Dwustronna taśma montażowa Tesa z włókniny

Podobnie jak taśma montażowa, foliowa jest również dwustronnie klejąca. Określa się wysokimi parametrami w kwestii przyczepności na zróżnicowanych podłożach jak i znakomitej odporoności termicznej. Taśmy montażowe TESA posłużą nam szczególnie przy montowaniu części wykonanych z plastiku i pianki, ale także ciężkiego papieru, tekstyliów czy skóry.

Mocna taśma dwustronna samochodowa o różnym stopniu przyczepności

Zróżnicowane dwustronne taśmy montażowe marki TESA charakteryzują się niższym stopniem przyczepności od strony odkrytej i wyższym od zakrytej. Idealnie sprawdza się na nierównych powierzchniach. Taśma dwustronna jest dedykowana między innymi dla przemysłu motoryzacyjnego, szczególnie w trakcie montowania podbitek dachowych. Jest to mocna taśma dwustronna samochodowa, ale może się także okazać pomocna przy laminowaniu materiałów piankowych.


Wróć do: taśmy dwustronnie klejące

Zobacz także: taśmy akrylowe, taśmy piankowecienka taśma dwustronnataśmy 3M VHB mocne połączenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium