Wyceny i oferty

Spersonalizowana oferta dla twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstprodukcyjnych.

Kontakt

Gotowe wykroje

Wykroje taśm klejących

Diecut, kisscut

Zobacz

Kleje anaerobowe

3M TL43 Klej anaerobowy

3M TL43 Klej anaerobowy
3M TL43 Klej anaerobowy

Kleje Anaerbowe Scotch-Weld™- Środki do zabezpieczania gwintów 

Dostępność (zawsze przed dokonaniem zakupu proszę potwierdzić dostępność produktu meilowo lub telefonicznie): dostępny na zamówienie

Cena brutto: 122,65 zł (netto: 99,72 zł )

Kleje anaerobowe do gwintów 3M

Preparaty anaerobowe do klejenia charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością na amplitudy temperatury. Mogą być aplikowane od -50°C do 150°C. Ta skala umożliwia nam zastosowanie klejów do wielu aplikacji w najróżniejszych warunkach. Kleje anaerobowe 3M to gęste preparaty, które wykorzystuje się przy połączeniach gwintowych o bardzo dużej wytrzymałości. Mogą być także stosowane jako forma zabezpieczenia przed występowaniem korozji. Ochrona i skuteczne łączenie. Tak właśnie działają kleje anaerobowe od producenta 3M. Ofertą dostępna poniżej.

Jaki klej anaerobowy wybrać?

Przy wybieraniu najlepszego rozwiązania w postaci kleju należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z istotniejszych jest cel klejenia. Nie każda powierzchnia może okazać się przychylna względem działania aplikatora. Klej anaerobowy idealnie zabezpiecza materiały przed korozją, a także nie wycieka ani nie rozlewa się.


Wróć do: kleje przemysłowe 3M

Zobacz także: kleje strukturalne, uszczelnianie gwintów, zabezpieczenie gwintów, kleje cyjanoakrylowe, kleje poliuretanowe, kleje rozpuszczalnikowe 3M, kleje uszczelniające, kleje wodne do natrysku.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium