Wyceny i oferty

Spersonalizowana oferta dla twojego biznesu

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstprodukcyjnych.

Kontakt

Gotowe wykroje

Wykroje taśm klejących

Diecut, kisscut

Zobacz

Kleje anaerobowe

3M TL43 Klej anaerobowy 3M TL43 Klej anaerobowy
Producent: 3M
Cena brutto: 152,36 zł (netto: 123,87 zł )
zobacz więcej

Kleje anaerobowe do gwintów 3M

Preparaty anaerobowe do klejenia charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością na amplitudy temperatury. Mogą być aplikowane od -50°C do 150°C. Ta skala umożliwia nam zastosowanie klejów do wielu aplikacji w najróżniejszych warunkach. Kleje anaerobowe 3M to gęste preparaty, które wykorzystuje się przy połączeniach gwintowych o bardzo dużej wytrzymałości. Mogą być także stosowane jako forma zabezpieczenia przed występowaniem korozji. Ochrona i skuteczne łączenie. Tak właśnie działają kleje anaerobowe od producenta 3M. Ofertą dostępna poniżej.

Jaki klej anaerobowy wybrać?

Przy wybieraniu najlepszego rozwiązania w postaci kleju należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z istotniejszych jest cel klejenia. Nie każda powierzchnia może okazać się przychylna względem działania aplikatora. Klej anaerobowy idealnie zabezpiecza materiały przed korozją, a także nie wycieka ani nie rozlewa się.


Wróć do: kleje przemysłowe 3M

Zobacz także: kleje strukturalne, uszczelnianie gwintów, zabezpieczenie gwintów, kleje cyjanoakrylowe, kleje poliuretanowe, kleje rozpuszczalnikowe 3M, kleje uszczelniające, kleje wodne do natrysku.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium